Mil-Tec legerkisten beveiliging
Op voorraad
- Snelle levering
- Gratis bezorgen vanaf €50,-
- Ruim assortiment
- 30 Retour garantie
- Niet goed? Geld terug
Omschrijving
De security legerkisten van Mil-Tec hebben alles wat er nodig is voor het werk in de beveiliging of een wandeling in de natuur in de vrije tijd. Een gewatteerde beschermkraag zorgt voor comfort van de beveiliging werkschoenen en de versterkte hiel en de geïntegreerde stalen neus zorgen voor een optimale bescherming tegen stoten in het gebruik tijdens het werk. De mix van leer en stof maken de schoen duurzaam en geven stabiliteit en sterkte tijdens het lopen. De binnenzool is gemaakt van EVA, een zeer hoge kwaliteit en uitstekend isolerende binnenzool wat de voeten droog en warm houd. De geprofileerde oliebestendige rubberen zool biedt veel grip en houvast, zelfs in oneffen terrein. Deze legerkisten worden als beveiliging werkschoenen door security mensen in weer en wind gebruikt.
Specificaties
Klantenreviews
4 out of 5 stars
Gebaseerd op 45 reviews
Review data
-
2 star reviews
- 0%
-
1 star reviews
- 0%
Deel jouw mening
Heb je dit product gebruikt? Deel jouw mening met andere klanten
Damian ter Wal
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Mil-Tec legerkisten
Snelle levering. De schoenen lopen goed en zijn goed stevig. Je ziet niet dat er een verstevigde neus inzit.
K. Kamel
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Schoenen
Geweldige schoenen, snelle levering top retour en wisseling van de maat. Kunnen veel bedrijven een voorbeeld aannemen.
Een aanrader om je spullen re bestellen
Jacqueline
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Super
Mijn tweede paar werkschoenen bij jullie. Vorige x ook deze gekocht en vind ze echt super!!!! Wil echt geen andere meer!
ronnie
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Perfecte schoen
Snelle levering zitten lekker lopen lekker. Baal ervan deze shop niet eerder te hebben gevonden al heel wat foute schoenen gekocht. Maar nu niet meer
Sanne
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Fijne stalschoenen
Ik heb deze schoenen gekocht voor bij de paarden, en ik kan je zeggen dat dit enorm fijne schoenen zijn daarvoor! Niet hoeven in te lopen en beschermt je tenen erg goed (ook als er een paard op springt) ook kan je hier erg fijn mee rijden doordat ze erg flexibel zijn bij de wreef!
Ook zijn ze met de extreme temperaturen (35°C) absoluut niet extreem warm! Ik raad ze zeker aan!
