Fostex BDU broek khaki
Deze Fostex BDU (Battle Dress Uniform) camouflage broek is een zeer sterke lichtdragende buitenbroek en is gemaakt van 65% polyester en 35% katoen in de kleur khaki. De broek valt groot uit, bij twijfel kiest u een maat kleiner. De maattabel staat bij de afbeeldingen. De taillemaat is in maximum cm, de broek kunt u verkleinen met taille verstelbandjes.
Op voorraad
- Snelle levering
- Gratis bezorgen vanaf €50,-
- Ruim assortiment
- 30 dagen retour garantie
- Niet goed? Geld terug
Omschrijving
Deze Fostex BDU (Battle Dress Uniform) broek in de sahara kleur khaki is een zeer sterke lichtdragende buitenbroek en is gemaakt van 65% polyester en 35% katoen. De legerbroek heeft verstelbare broekbandjes om extra goed passend om de heup in te stellen en aantrekband aan de broekspijp om over buitenschoen zoals legerkisten of laarzen te dragen. Ideaal om buiten te dragen voor het werk, in de tuin, of te gebruiken voor op de camping, scouting, survival, paintball en airsoft activiteiten. In verschillende kleuren te krijgen.

Specificaties
Klantenreviews
4 out of 5 stars
Gebaseerd op 12 reviews
Review data
-
3 star reviews
- 0%
-
2 star reviews
- 0%
-
1 star reviews
- 0%
Deel jouw mening
Heb je dit product gebruikt? Deel jouw mening met andere klanten
Paul
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Klassieker in andere kleur
Naast de zwarte variant ook eens deze kleur besteld voor wat afwisseling. Leuk!
Lois
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Top
Was op zoek naar een cargo broek die aan de achterkant aan kon snoeren zodat die goed aansluit. Hij is in de zomer wel beetje warm maar het is echt een top broek! Ga binnenkort nog voor een andere kleur!
Samira
Kwaliteit
Prijs
Waardering
2000100830
Goede kwaliteit, snel verstuurd, helemaal top
Kristina
Kwaliteit
Prijs
Waardering
NDU khaki
De geweldigste kleur tot nu toe, ik heb ze allemaal!
Stijn
Kwaliteit
Prijs
Waardering
Fostex BDU broek khaki
Zalige prijs voor een super product!!Love it!!













